“Her yerde Fitness İçin en iyi ekipmansız egzersiz uygulamaları?”

Uygulamalar, nasıl egzersiz yaptığımız da dahil olmak üzere hayatımızın neredeyse her yönünü daha kolay hale getirdi. Sadece akıllı telefonunuz ve vücut ağırlığınızla harika egzersizler denemenize izin veren birçok kaliteli ekipmansız egzersiz uygulaması var. İşte deneyebileceğiniz en iyi ekipmansız egzersiz uygulamalarından birkaçı.

Cevap Yazın

Bu soruyu cevaplamak için lütfen kaydolun veya giriş yapın.

Üye girişi | Kayıt ol
Cevaplar (1)
 • alternatif
  alternatif
  0
  vote
   
  warning

  1. Ev Egzersizleri - Ekipmansız

  • Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor
  • Android · iOS

  Ev Egzersizleri, tüm ana kas gruplarınız için günlük egzersiz rutinleri sunar. Günde sadece birkaç dakikada, spor salonuna gitmeye gerek kalmaksızın kas yapabilir ve zinde kalabilirsiniz. Ekipman veya koça gerek yoktur, tüm egzersizler sadece vücudunuzun ağırlığıyla yapılabilir.

  Uygulama, karın kaslarınız, göğsünüz, bacaklarınız, kollarınız için egzersizler içerdiği gibi bunun yanında tüm vücudu çalıştıran egzersizlere de sahiptir. Tüm egzersizler uzmanlarca tasarlanmıştır. Hiçbirisi ekipmana ihtiyaç duymaz, yani spor salonuna gitmeye gerek yoktur. Günde sadece birkaç dakikanızı alsa da kaslarınızı etkili biçimde güçlendirir ve evde baklava dilimi kas yapmanıza yardımcı olur.

  2. BodBot Bireysel eğitmen

  • Ücretsiz · Uygulama içi satın alma içeriyor
  • Android · iOS

  Teknik olarak BodBot, ekipman kullanan egzersizler içerir. Ancak, kurulum sırasında uygulamayı yalnızca vücut ağırlığı egzersizleri ile kısıtlayabilirsiniz. BodBot, yüksek düzeyde kişiselleştirme ve fitness değerlendirmeleri sayesinde öne çıkıyor. Bu, uygulamanın hangi vücut noktalarına odaklanmanız gerektiğini belirlediği, egzersizlerinizi programınıza ve ihtiyaçlarınıza göre uyarladığı ve vücudunuzun belirli egzersizlere nasıl tepki verdiğini dikkate aldığı anlamına gelir.

  Uygulamanın özelliklerinin çoğu ücretsiz olarak kullanılabilir, ancak kişiselleştirmeyi daha yüksek bir düzeye taşımak istiyorsanız ücretli bir abonelik kullanılabilir.

  3. Freeletics Training Coach

  • Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor
  • Android · iOS

  Freeletics çeşitli egzersiz uygulamaları sunar, ancak vücut ağırlığı eğitimi olanı en yüksek dereceli olanıdır. Uygulama, sizin için en uygun egzersiz programlarını tavsiye etmek için yaşınız, ilk üç egzersiz hedefi, fitness seviyesi ve BMI gibi ayrıntıları kullanır.

  Her eğitim programı, oturumların uzunluğu ve beklenen sonuçlar gibi ayrıntıları içerir. Programların ilk haftası genellikle diğer haftaları daha da özelleştirmek için performansı değerlendirmeye çalışır.

  Alıştırmalara manuel olarak göz atarsanız, çoğuna ücretsiz olarak erişebilirsiniz. Antrenmanlar, her egzersizin nasıl yapılacağını gösteren zamanlayıcıları ve video gösterimlerini içerir. Ayrıca her biri için tekrarları özelleştirebilirsiniz.

  Buna ek olarak, uygulama zorluk derecesine, hedeflenen vücut bölgelerine, süreye ve daha fazlasına göre ücretsiz antrenmanları filtrelemenizi sağlar.

  4. 8fit Workouts & Meal Planner

  • Ücretsiz · Uygulama içi satın alma içeriyor
  • Android · iOS

  8fit önde gelen spor uygulaması ve mobil kişisel antrenördür. Sizin için özel olarak hazırlanmış basit bir sağlıklı yemek planlayıcısı ile birlikte hızlı egzersiz rutinlerini sunar. Hedefiniz kilo vermek, formda kalmak ya da kilo almak olsun, sonuç almak ve sürdürülebilir, mutlu, sağlıklı bir yaşam tarzı yaşamak için uygulamayı kullanabilirsiniz.

  Uygulama, egzersiz önizlemeleri ve açıklamaları ile eğitimden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlamak için zamanlanmış egzersiz içerir.

  Kondisyon düzeyinizi ve hedeflerinizi belirtebileceğiniz için de büyük bir kişiselleştirme seviyesi vardır. Bu, size uymuyorsa egzersiz programlarınızdaki egzersizlerin değiştirilmesini içerir. Bu antrenmanların tümü ücretsiz olarak mevcuttur, ancak sörf tarzı eğitim veya yoga gibi belirli sınıfları görüntülemek istiyorsanız, uygulamanın premium sürümüne ihtiyacınız vardır.

  5. Seven - 7 Minute Workout

  • Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor
  • Android · iOS

  Zinde olmak hiç bu kadar kolay ya da çok eğlenceli olmamıştı! Seven Workout, size günde sadece 7 dakika süren egzersizden maksimum fayda sağlamak için bilimsel çalışmalara dayanmaktadır.

  Kişiselleştirilmiş egzersiz planları ile, Seven eğitiminizden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlar. Seven, vücut ağırlığı antrenmanı ve egzersiz için mükemmel bir seçenektir. Uygulama, herhangi bir ekipman gerektirmeyen yedi dakikalık antrenmanlar sunarak küçük seanslarda kondisyonunuza zaman ayırmanızı kolaylaştırır.

  6. Keep - Home Egzersiz Antrenörü

  • Ücretsiz · Uygulama içi satın alma içeriyor
  • Android · iOS

  Keep, çok çeşitli egzersizler ve sosyal özellikler sayesinde Google Play Ödülleri'nde 2018'in en iyi kendini geliştirme uygulamaları arasındaydı. Keep'teki rutin ve egzersizlerin çoğu ücretsiz olarak sunulmaktadır. Bununla birlikte, bir abonelik yoluyla edinilebilen premium egzersizler de içerir.

  Keep'i öne çıkaran şey, belirli hedeflere yönelik benzersiz egzersiz koleksiyonlarıdır. Örneğin, duruş düzeltmesi ve ağrı kesici gibi rehabilitasyon hedeflerine odaklanmış esneme ve egzersizler vardır.

  Ayrıca favori antrenmanlarınızı ana sayfanıza kaydedebilir ve arkadaşlarınızın uygulamadaki antrenmanlarını ve başarılarını takip edebilirsiniz.

  7. You Are Your Own Gym by Mark Lauren

  Uygulamanın adından da anlaşılacağı üzere, egzersiz yapmak için ihtiyacınız olan tek şey vücudunuzdur. You Are Your Own Gym fitness eğitmeni ve yazar Mark Lauren'den egzersiz planları sunmaktadır. İki dakika veya 36 dakika gibi programlar arasından seçim yapabilirsiniz. Nerede olursanız olun ve ne kadar uzun süre egzersiz yapmak zorunda olursanız olun, bu uygulamada uygun bir seçenek bulacaksınız.

  Daha fazlasına hazır olduğunuzda, uygulama tüm seviyeler için 10 haftalık fitness programları sunar. Bir Apple cihazınız varsa, Sağlık programındaki egzersiz programlarınızı kaydetmek ve izlemek için You Are Your Own Gym'inizi HealthKit ile entegre edebilirsiniz. Bu uygulamanın tek dezavantajı fiyatıdır. Yine de, nadiren kullandığınız bir spor salonu üyeliğine kıyasla uygundur.

  Bu cevaba yorum yaz

  Yorum yazmak için lütfen kaydolun veya giriş yapın.

  Üye girişi | Kayıt ol

Bu soruyu mail olarak paylaş