“En İyi Ücretsiz Belge Dönüştürücü Programlar?”

PDF, DOCX, XLSX, TIF, WPS ve daha birçok dosya formatı için En İyi Ücretsiz Belge Dönüştürücüler.

Cevap Yazın

Bu soruyu cevaplamak için lütfen kaydolun veya giriş yapın.

Üye girişi | Kayıt ol
Cevaplar (1)
 • alternatif
  alternatif
  0
  vote
   
  warning

  Belge dönüştürücü, PDF, XLSX, DOCX, TIF veya TXT gibi bir dosyası formatını başka bir dosya formatına dönüştürür. Bir belgeyi açamıyor veya düzenleyemiyorsanız, ücretsiz belge dönüştürücüler size yardımcı olabilir.

  1. Zamzar

  Zamzar, birçok Word, Excel, sunum ve diğer belge biçimlerini destekleyen online belge dönüştürücü hizmetidir.

  150 MB kadar büyük dosyaları dönüştürebilirsiniz.

  Belge Giriş Formatları: CSV, DJVU, DOC, DOCX, EML, EPS, KEY, KEY.ZIP, MPP, MSG, SAYILAR, NUMBERS.ZIP, ODP, ODS, ODT, PAGES, PAGES.ZIP, PDF, PPS, PPSX, PPT , PPTX, PS, PUB, RTF, TXT, VSD, WKS, WPD, WPS, XLR, XLS, XLSX ve XPS

  Belge Çıktı Formatları: CSV, DOC, HTML, MDB, ODP, ODS, ODT, PDF, PPT, PS, RTF, TIF, TXT, XLS, XLSX ve XML

  Zamzar ayrıca belgeden MP3'e dönüştürmeyi de destekler, yani online bir metin-konuşma aracı işlevi görür. SWF video formatı gibi birçok dosya formatı için çıktı seçenekleri olarak çeşitli görüntü formatları da desteklenir.

  Zamzar, Windows, Linux ve macOS gibi bir web tarayıcısını destekleyen herhangi bir işletim sistemiyle çalışır. Tek yapmanız gereken dosyayı siteye yüklemek.

  2. FileZigZag

  FileZigZag, en çok kullanılan belge, elektronik tablo ve diğer benzer belge dosya formatlarını dönüştürecek başka bir online belge dönüştürücü hizmetidir.

  Belge Giriş Formatları: ODT, SXW, DOC, RTF, XHTML, TXT, HTML, HTM, OTT, STW, SDW, SXC, ODS, XLS, OTS, STC, XLT, SDC, ODG, OTG, SDA, SXI, ODP, PDF , PPT, POT, STI, OTP, EPS, DOCX, DOCM, DOTX, DOTM, XLSB, XLSM, XLSX, XLTM, XLTX, PPTM, PPTX, POTM ve POTX

  Belge Çıkış Formatları: CSV, DOC, EPS, HTML, ODG, ODP, ODS, ODT, OTG, OTP, OTS, OTT, PDF, POT, PPT, RTF, SDA, SDC, SDW, STC, STI, STW, SXC, SXD , SXI, SXW, TXT, VOR, XHTML, XLS ve XLT

  FileZigZag ayrıca birkaç görüntü formatını girdi ve çıktı olarak kabul eder, ancak OCR aracı olarak çalışmaz.

  Zamzar'a çok benzeyen FileZigZag, herhangi bir işletim sistemindeki herhangi bir web tarayıcısından kullanılabilir.

  3. Doxillion

  Doxillion, popüler dosya türlerini destekleyen başka bir ücretsiz belge dönüştürücüsüdür. Yukarıdaki iki dönüştürücünün aksine, Doxillion bilgisayarınıza yüklemeniz gereken normal bir programdır.

  Dosyalarla dolu tüm klasörleri ekleyebilir veya dönüştürülmesini istediğiniz belirli dosyaları seçebilirsiniz.

  Sağ tıklama menüsüne eklenebilir. Bu, bir dosyayı sağ tıklamanız ve Doxillion programını açmanıza gerek kalmadan hızlı bir şekilde dönüştürmenizi sağlar.

  Belge Giriş Formatları: DOCX, DOC, HTML, HTM, MHT, MHTML, ODT, RTF, SAYFALAR, EPUB, FB2, MOBI, PRC, EML, TXT, WPD, WP, WPS, PDF, CSV, JPEG / JPG, BMP, GIF , PCX, PNG, PNM, PSD, RAS, TGA, TIF ve WBMP

  Belge Çıkış Formatları: DOC, DOCX, HTML, ODT, PDF, RTF, TXT ve XML

  Bu cevaba yorum yaz

  Yorum yazmak için lütfen kaydolun veya giriş yapın.

  Üye girişi | Kayıt ol

Bu soruyu mail olarak paylaş