“1 yemek kaşığı elma sirkesi ile karın yağlarını hızla yakmak!”

Doğal kilo verme seçeneklerini ararken, birçok diyet trendine girmiş olabilirsiniz. Bu diyet trendlerinin çoğu işe yaramaz ve boşa vakit harcarsınız. Bununla birlikte, aşağıdaki öneri gerçek bir çözümdür.

Cevap Yazın

Bu soruyu cevaplamak için lütfen kaydolun veya giriş yapın.

Üye girişi | Kayıt ol
Cevaplar (1)
 • alternatif
  alternatif
  0
  vote
   
  warning

  Elma sirkesi uzun yıllardır birçok sağlık problemi ve insanların genel sağlığını iyileştirmek için kullanılıyor. Tip 2 diyabetli kişilerde kan şekeri düzeylerini düşürdüğü görülmüştür; düşük kolesterol ve kalp sağlığını iyileştirir; kansere karşı koruyucudur. Ve ayrıca, inatçı karın yağlarını yakmaya yardımcı olur.

  Elma sirkesi, elma suyunun kendisinden elde edilen vitaminleri ve antioksidanları ve ayrıca zararlı bakterileri öldürebilen asidik / alkalin özelliklerini içerir. Elma sirkesi, vücudunuzdaki doğal pH dengesini koruyan birkaç doğal bileşenden biridir ve bu da göbek yağını yakmak için mükemmel bir çözümdür.

  Size anlatmak üzere olduğumuz içecek, aynı zamanda acı biber ve bal içeren bir elma sirkesi bazlı limon suyu içeceğidir ve metabolizmanızı gün boyu çalıştırmaya teşvik edecektir.

  Nasıl çalışıyor?

  Yukarıda belirtildiği gibi, elma sirkesinin çeşitli sağlık yararları vardır.

  Limon suyu, toksinleri saran bir antioksidan görevi gören C vitamini içerir. Ayrıca şişkinliği ve su tutulmasını azaltan ve ayrıca kilo verneye yardımcı olan hafif ve doğal bir idrar söktürücü görevi görür.

  Bal bakterilerle savaşır, antioksidan özelliklere sahiptir ve vücuda şekerden daha sürdürülebilir bir şekilde enerji verir.

  Acı biber, lif, protein, A, E, C, B6 ve K vitaminlerinin yanı sıra manganez, potasyum ve riboflavin içerir. Tüm besinleriyle, size daha fazla enerji vermek ve metabolizmanızı artırmak da dahil olmak üzere vücudunuzun genel işlevini geliştirdiği görülmüştür.

  Nasıl yapılır:

  Malzemeler:

  • 1 su bardağı ılık su
  • 1 yemek kaşığı taze sıkılmış limon suyu
  • 1 yemek kaşığı çiğ, filtresiz elma sirkesi
  • 1 yemek kaşığı acı biber tozu
  • 1 yemek kaşığı bal

  Hazırlanışı:

  Ilık suya 1 çorba kaşığı çiğ, filtrelenmemiş elma sirkesi ekleyin. Sonra 1 çorba kaşığı limon suyu, 1 çorba kaşığı organik bal ve 1 çorba kaşığı acı biber tozu ekleyin. Karışımı iyice karıştırın.

  Nasıl içilir?

  Her öğünden 30 dakika önce içeceği tüketin ve en iyi sonuçları almak için bunu en az bir ay düzenli olarak yapın.

  **Dikkat**

  Asidik seviyeleri nedeniyle asla elma sirkesi içmeyin. Asit diş minesine, yemek borunuza ve / veya midenize zarar verebilir. Asit reflü veya sık sık mide ekşimesine eğilimliyseniz, bu içecek sizin için iyi bir seçenek olmayabilir, çünkü bu semptomları artırabilir.

  İçeceğin mükemmel sonuçları olabilir, ancak düzenli bir diyet ve egzersiz yapmazsanız, çabalarınız boşa gidecektir. Egzersiz ve diyet herhangi bir sağlıklı vücut için anahtar önemdedir.

  Not: Burada anlatılanlar tedavi veya teşhis amaçlı değil sadece bilgilendirme amaçlı paylaşılmıştır.

  Bu cevaba yorum yaz

  Yorum yazmak için lütfen kaydolun veya giriş yapın.

  Üye girişi | Kayıt ol

Bu soruyu mail olarak paylaş