“Mac İçin En İyi Mail Programları - Ücretsiz”

Mac için bu ücretsiz e-posta programlarını indirip hemen kullanabilirsiniz. Ücretsiz bir e-posta programı macOS'a yüklü ve kullanıma hazır olarak gelir ve macOS Mail hiç de kötü bir program değildir. Ancak, ücretsiz alternatiflerini denemek isteyebilirsiniz. İşte macOS için mevcut en iyi ücretsiz mail programları.

Cevap Yazın

Bu soruyu cevaplamak için lütfen kaydolun veya giriş yapın.

Üye girişi | Kayıt ol
Cevaplar (1)
 • alternatif
  alternatif
  0
  vote
   
  warning

  1. Spark

  Spark, gelen kutularınızı otomatik olarak düzenleyen ve e-postayı kolayca ertelemenizin yanı sıra tek tıklamayla hızlı yanıtlar göndermenizi sağlayan etkileyici bir mail programıdır. Spark'ın "Akıllı Gelen Kutusu", sizin için önemli olan iletileri en üste çıkarır ve Kişisel, Bildirimler ve Bülten kategorilerini kullanır.

  Spark'ın zamanlama özelliği, belirli bir mesaj göndereceği bir dönem atamanıza izin verir. Bugünün ilerleyen saatlerinde, akşam, yarın veya herhangi bir tarih arasından seçim yapabilirsiniz.

  2. Mailspring

  Profesyonel e-posta kullanıcısını hedefleyen Mailspring, mail birleştirme, hatırlatmalar ve posta planlama seçeneğine sahiptir.

  Ücretsiz sürümle, bağlantı ve açık izleme, hızlı yanıt şablonları ve "geri alma" özelliği gibi işlevleri içeren temiz, son derece üretken ve genişletilebilir bir mail programına sahip olursunuz. Ancak, ücretsiz sürüm 10 hesapla sınırlıdır.

  3. Mozilla Thunderbird

  Mozilla Thunderbird tam özellikli, güvenli ve işlevsel bir mail programıdır. Mailleri verimli bir şekilde ele almanızı ve gereksiz mailleri filtrelemenizi sağlar. Thunderbird, güvenlik güncellemeleri dışında artık aktif geliştirilmiyor, ancak aerodinamik bir arayüz ve güçlü bir e-posta paketi sağlıyor.

  4. Mozilla SeaMonkey

  SeaMonkey projesi, SeaMonkey Internet Application Suite'i geliştirmek için bir topluluk çalışmasıdır. Böyle bir yazılım paketi daha önce Netscape ve Mozilla tarafından popüler hale getirildi ve SeaMonkey projesi bu konsepte yüksek kaliteli güncellemeler geliştirmeye ve sunmaya devam ediyor. İnternet tarayıcısı, e-posta ve haber grubu istemcisi içeren bir web beslemesi okuyucusu, HTML düzenleyicisi, IRC sohbeti ve web geliştirme araçları içeren SeaMonkey, ileri düzey kullanıcılara, web geliştiricilerine ve kurumsal kullanıcılara hitap ediyor.

  Mozilla, açık kaynak tarayıcısının e-posta bileşeni olan SeaMonkey'i Firefox 51 ile aynı Mozilla platformunda oluşturdu. HTML5, donanım hızlandırma ve geliştirilmiş JavaScript hızı sunuyor. Sağlam bir performans, tam özellikli ve kullanışlı.

  Bu cevaba yorum yaz

  Yorum yazmak için lütfen kaydolun veya giriş yapın.

  Üye girişi | Kayıt ol

Bu soruyu mail olarak paylaş