“Kaliteli ve Telif Hakkı içermeyen stok Videolar için En İyi 6 Web site”

Video içeriği online ortamda yaygınlaştıkça, ücretsiz HD video indirme ihtiyacı da artmaktadır. Bir video sunumu için kısa kliplere ihtiyacınız olabilir, ancak sinir bozucu telif hakkı sorunlarıyla uğraşmak istemezsiniz. Neyse ki, burada her türlü ücretsiz stok video sitesi var. İhtiyaçlarınız ne olursa olsun, çevrimiçi olarak mevcut en iyi ücretsiz stok video sitelerini bulmak için okumaya devam edin!

Cevap Yazın

Bu soruyu cevaplamak için lütfen kaydolun veya giriş yapın.

Üye girişi | Kayıt ol
Cevaplar (1)
 • alternatif
  alternatif
  0
  vote
   
  warning

  1. Pexels Videos

  Pexels Videos, başarılı stok fotoğraf sitesi Pexels'in yapımcılarının yüksek kaliteli stok video çekimlerine ev sahipliği yapıyor. Hareketli nesnelerden manzaraya kadar her şeyi sunan, gerçekten etkileyici bir videolar var.

  Ve bu listedeki diğer sitelerden videoları bir araya getirdiği için, başka bir yerde bulabileceğinizden daha geniş bir çeşitlilik bulabilirsiniz.

  Videolar tamamen ücretsizdir.

  “Pexels Videos tamamen ücretsiz videolar sunuyor. Tüm videolar Creative Commons Zero (CC0) lisansı ile lisanslanmıştır. Bu, videoları düzenleyebileceğiniz veya değiştirebileceğiniz ve bunları kişisel ve hatta ticari projeler için ücretsiz kullanabileceğiniz anlamına gelir. Hepsi izin istemeden veya kaynağa bir bağlantı vermeden. Dolayısıyla bu atıf gerekli değildir.”

  2. Coverr

  Coverr, kullanıcılara indirilebilecek güzel stok video görüntüleri sağlar. Videoların web medyası olarak çalışması amaçlandığından, bir video indirmek size bir görüntü dosyasıyla birlikte birden fazla video biçimi sağlar. Ve hepsi ücretsizdir!

  “Coverr.co'da yayınlanan tüm videolar ücretsiz olarak kullanılabilir. Bunları ticari ve ticari olmayan amaçlarla kullanabilirsiniz. Mümkün olduğunda atıf yapabilirsiniz ancak, Videograf veya Coverr.co'dan izin istemenize veya kredi vermenize gerek yoktur. ”

  3. Pixabay Videos

  Pixabay çeşitli ücretsiz stok videolara ev sahipliği yapıyor. Pixabay’daki videoların kalibresi, fotoğraflarının kalitesiyle eşleşir: fantastik ve geniş kapsamlı.

  Güzel manzaralardan şehir manzaralarına kadar, istediğiniz bir şeyi bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

  “Pixabay, telif hakkı olmayan ücretsiz resim ve videoları paylaşan canlı bir topluluktur. Tüm içerikler, Creative Commons CC0 kapsamında yayınlanıyor, bu da onları ticari amaçla bile olsa, izin istemeden veya sanatçıya atıf yapmadan kullanmayı güvenli hale getiriyor.”

  Pixabay'nın sunabileceği en iyi sonuçları görmek için Editörün Seçimi bölümüne de gidebilirsiniz.

  4. Videvo

  Videvo, indirebilmeniz için mümkün olduğunca çok sayıda yüksek kaliteli stok video barındırır. Videoları etkileyici olmakla birlikte, kütüphane büyüklükleri ve kategori sayısı açısından da ihtiyacınız olanı bulmanızı sağlar.

  Videvo’nun tüm kliplerini indirmek ve kullanmak ücretsiz olmakla birlikte, hepsinin aynı lisans türünü kullanmadığını unutmayın. Lisanslama hakkında daha fazla bilgi için SSS sayfalarına bakın.

  “Videvo.net'te barındırdığımız tüm klipleri indirmek tamamen ücretsiz - sınırsız ücretsiz video klip indirebilir ve bunları projelerinizde kullanabilirsiniz. İstediğimiz tek şey, zorunlu olmasa da, deneyiminizi sosyal medya üzerinden paylaşmanızdır.”

  Bununla birlikte, bu kliplerin çoğu üzerinde çalıştığınız herhangi bir projeyi indirmek, kullanmak, düzenlemek ve paylaşmak için ücretsizdir.

  5. Life of Vids

  Life of Vids, videoyu web sitesinde barındırmak yerine harika video platformu Vimeo aracılığıyla şehir ve ülke manzaralarının muhteşem, yüksek kaliteli görüntülerini iyileştirir.

  Ayrıca, haftalık olarak yeni videolar eklenir ve kullanıcıların siteye katkıda bulunmalarını sağlar. Life of Vids'in yaratıcıları ayrıca, videolarıyla aynı yüksek kaliteyi sunan Life of Pix adlı harika bir stok fotoğraf deposuna ev sahipliği yapıyor.

  6. Distill Beta

  Distile, beta modunda olsa da, kullanıcılara birkaç önemli türde harika bir havuz sunar. Bazı videolar oldukça yüksek kalitededir.

  Ayrıca Distill’in küratörlüğünde yeni videolara da kaydolabilirsiniz, böylece her 10 günde bir 10 yeni HD video alırsınız. Distill Beta, en iyi ücretsiz video kliplerden bazılarına sahiptir ve gün geçtikçe büyümektedir.

  Hala beta sürümündedir, bu nedenle sitedeki özellikler eksiktir ve belirli bir kullanım hakları beyanı yoktur. Yine de, bu şaşırtıcı stok video indirmek için en iyi sitelerden biridir.

  Bu cevaba yorum yaz

  Yorum yazmak için lütfen kaydolun veya giriş yapın.

  Üye girişi | Kayıt ol

Bu soruyu mail olarak paylaş