“En iyi 15 ücretsiz Android uygulaması”

Play Store\'da ücretsiz olarak kullanabileceğiniz gerçekten mükemmel bazı uygulamalar var. Bunlar Android için en iyi ücretsiz Android uygulamalarıdır.

Cevap Yazın

Bu soruyu cevaplamak için lütfen kaydolun veya giriş yapın.

Üye girişi | Kayıt ol
Cevaplar (1)
 • alternatif
  alternatif
  0
  vote
   
  warning

  1. 1Weather

  1Weather, indirebilceğiniz en iyi hava durumu uygulamalarından biridir. Mevcut koşullar, tahminler, radar, grafikler ve hatta bir güneş ve ay izleyici ile eğlenceli gerçekler dahil her türlü özellikle birlikte gelir. Uygulama oldukça iyi ve yapılandırılabilir widget'lar içeriyor. Kullanımı ücretsizdir ve uygulama içi satın alma reklamları kaldırmaktır. Reklam gösterimleri ile birlikte, ücretli sürümdeki tüm özellikleri alırsınız.

  2. Bitwarden Parola Yöneticisi

  Bitwarden, tüm giriş bilgilerinizi ve şifrelerinizi saklamanın ve tüm cihazlarınız arasında senkronize edilmesini kolaylaştırmanın en kolay ve en güvenli yoludur.

  Güvenlik uzmanları, oluşturduğunuz her hesap için rastgele oluşturulmuş farklı şifreler kullanmanızı öneriyor. Ancak tüm bu şifreleri nasıl yönetiyorsunuz? bitwarden, parolalarınızı oluşturmanız, depolamanız ve bunlara erişmenizi kolaylaştırır.

  Bitwarden, tüm giriş bilgilerinizi, tüm cihazlarınızla senkronize edilen şifreli kasada saklar. Cihazınızdan ayrılmadan önce tamamen şifrelendiğinden verilerinize yalnızca siz erişebilirsiniz. bitwarden'daki ekip bile verilerinizi okuyamayız. Verileriniz AES-256 bit şifreleme, karıştırılmış sağlamalar ve PBKDF2 SHA-256 ile mühürlenmiştir.

  3. Blue Mail E-posta

  BlueMail, akıllı ve zarif kullanıcı deneyimi sunan ve çeşitli sağlayıcılardan sınırsız sayıda posta hesabını yönetebilen ücretsiz, güvenli, güzel tasarlanmış, evrensel bir mail uygulamasıdır. BlueMail, birden fazla e-posta hesabında kişiselleştirmeyi etkinleştirirken akıllı push bildirimlerine ve grup e-postasına izin verir. Reklamsız olan BlueMail, stok e-posta uygulamanız için mükemmel bir alternatiftir.

  Sezgisel ve kullanımı kolay bir tasarımda paketlenmiş güçlü birleştirilmiş arayüz deneyimi ile Blue Mail, tüm e-posta hesaplarınız için birinci sınıf bir mail hizmeti sunar.

  4. Feedly - Smarter News Reader

  Feedly, en iyi haber uygulamalarından ve kesinlikle denemeniz gerekenlerden biridir. Bir RSS okuyucusudur, bu da tonlarca farklı web sitesini takip edebileceğiniz ve hepsinden haber alabileceğiniz anlamına gelir. Ayrıca podcast'ler, YouTube kanalları ve daha fazlası için destek vardır. Feedly ile tüm ilgi alanlarınızı tek bir noktaya toplayıp en son haberleri okuyabilirsiniz. Kurulduktan sonra tamamen ücretsiz ve kullanımı çok kolaydır. Kesinlikle en iyi ücretsiz Android uygulamalarından biridir.

  5. Gboard - Google Klavye

  Gboard, Google Klavye, sevdiğiniz her şeye sahip: Hız, güvenilirlik, kaydırarak yazma, sesle yazma ve diğer özellikler. Gboard, çok fazla ayrıtısı olmayan basit bir klavyedir. Hareketle yazma (kaydırma), tema desteği, sesle yazma, emoji araması, GIF desteği ve daha fazlası vardır. En benzersiz özelliği, içinde bulunduğunuz klavye veya uygulamadan çıkmadan web'de arama yapmanıza olanak tanıyan yerleşik Google aramasıdır. Ayrıca, cihazlar arasında senkronize edilebilir, böylece kaydedilmiş kelimeleriniz sizinle birlikte gelir. Etkili, basit ve %100 ücretsizdir. Kesinlikle en iyi ücretsiz Android uygulamalarından biridir.

  6. Google Drive

  Google Drive paketi, tümü doğrudan Google Drive'a entegre edilen bir uygulama grubudur. Uygulamalar, Google Dokümanlar, Google Slaytlar, Google E-Tablolar, Google Fotoğraflar ve Google Keep ile birlikte gerçek Google Drive uygulamasının kendisini içerir. Bu uygulamalar öncelikle belgeler, elektronik tablolar ve slayt gösterileri için ofis kullanımına odaklanır, ancak not almak, fotoğraflarınızı yedeklemek ve aklınıza gelebilecek her dosyayı saklamak için de çalışır. En iyi yanı, Google Drive'da 15 GB'tan fazla depolama alanına ihtiyacınız olmadığı sürece hepsinin ücretsiz olmasıdır.

  7. Google Ödüllü Anketler

  Google Surveys tarafından geliştirilmiş bir uygulama olan Google Ödüllü Anketler ile kısa anket sorularını yanıtlayarak Google Play kredisi kazanın.

  Anketlere katılmak çok kolay. Uygulamayı indirip kendinizle ilgili temel soruları yanıtladıktan sonra haftada bir kez (gönderim sıklığı artıp azalabilir) anket almaya başlarsınız. Sizin için kısa ve alakalı bir anket hazırlandığında telefonunuza bildirim gönderilir. Bu anketi tamamlayarak ₺1,80 tutarına kadar Play kredisi kazanabilirsiniz. "En iyi logo hangisi?", "En ilgi çekici tanıtım hangisi?", "Planladığınız bir sonraki seyahat ne zaman?" gibi çeşitli sorularla karşılaşabilirsiniz.

  8. Google Haritalar

  Google Haritalar ile daha hızlı ve daha kolay yolculuk yapın. 220 ülke ve bölgeyi kapsayan haritalarda, yüz milyonlarca işletme ve yer bulunuyor. Dünyanın neresinde olursanız olun, gerçek zamanlı GPS navigasyonu, trafik ve toplu taşıma bilgilerini alın, yemek yiyebileceğiniz, bir şeyler içebileceğiniz ve gidebileceğiniz yerleri öğrenerek yerel mahalleleri keşfedin.

  9. Waze - GPS, Haritalar & Trafik

  Waze Dünyanın en büyük toplum temelli trafik ve navigasyon uygulamasıdır. Zamandan, yakıttan tasarruf etmek için gerçek zamanlı trafik ve yol bilgilerini günlük sürüşlerini paylaşan bölgenizdeki diğer tüm sürücülere katılın.

  Waze ile binlerce gerçek zamanlı trafik verisi ve yol bilgileri ile yerel sürüş topluluğunuza katkıda bulunursunuz. Etkin bir şekilde kazaları, tehlikeleri, polis noktalarını ve yol üzerinde gördüğünüz diğer olayları bildirebilir ve yolunuz üzerindeki yol uyarılarını da alabilirsiniz. Topluluğun paylaştığı yakıt fiyatları ile yolunuz üzerindeki en ucuz benzin istasyonunu bulabilirsiniz. Waze; yoldaki arkadaşlarınızla buluşmanızı ve koordine olmanızı eğlenceli ve basit bir şekilde sağlar.

  10. Imgur: Find funny GIFs, memes & watch viral videos

  Imgur, komik GIF'ler, eğlenceli resimler ve diğer her türlü eğlence amaçlı şeyler bulmak için harika bir uygulamadır. Facebook, Twitter vb. ortamlarda gördüğünüz müthiş resimlerin çoğu buradan geliyor. Imgur'u indirmek ve kullanmak tamamen ücretsizdir. Sahip olmaya değer iki ücretsiz Android uygulamasıdır. Ayrıca, görüntülerinizi çeşitli yerlerde paylaşma sınırı olmaksızın imgur'a yükleyebilirsiniz.

  11. Musicolet Müzik Çalar [Reklamsız]

  Musicolet, cihazınızda kayıtlı müzik dosyalarını çalmak için ilgi çekici bir seçenektir. Çalma listeleri, etiket düzenleme, organizasyon özellikleri, dosya tarama ve gömülü lryics (LRC) desteği de dahil olmak üzere tüm temel bilgileri sunar. Ayrıca bir ekolayzer, uyku zamanlayıcısı, widget'lar, kilit ekranı kontrolleri, Android Auto desteği ve daha pek çok şey elde edersiniz. Buna ek olarak, uygulama içi satın alma veya reklam olmadan tamamen ücretsizdir.

  12. ProtonVPN - Free VPN, Secure & Unlimited

  ProtonVPN, bant genişliği kısıtlamaları olmayan tamamen ücretsiz bir seçeneğe sahip birkaç VPN'den biridir. Şifreleme desteği, İsviçre merkezli ve sıkı bir kayıt politikası yoktur. Bunların hepsi bir VPN için harika şeylerdir. Ayrıca, ücretsiz sürüm için üç ülkede sunucuları vardır. Ücretsiz sürümle tam hızı elde edemezsiniz, ancak sınırsız bant genişliği elde edersiniz. Hızı, sunucu sayısını ve özellik sayısını artıran ücretli seçenekler vardır. Bununla birlikte, reklamsız ve sınırsız bant genişliğine sahip ücretsiz bir VPN görmek zordur.

  13. Resilio Sync

  Resilio Sync, bulut depolama servislerine güvenmeyen kişiler için yerel bir bulut depolama çözümüdür. Kişisel bilgisayarınızda bir bulut depolama sunucusu oluşturur. Uygulama, dosya, fotoğraf, video, ses, vb bilgisayarınızdan telefonunuza ve tekrar senkronize etmenizi sağlar. Böylece, verileriniz için üçüncü bir tarafa güvenmek zorunda kalmadan bulut depolama deneyimini yaşarsınız. Masaüstü ve mobil uygulamaların kurulumu yeterince kolaydır ve kullanıcı arayüzü işlevseldir. Bazı ekstra özelliklere sahip bir pro sürümü var, ancak ücretsiz sürüm temel özellikleri ile işini gayet iyi yapıyor.

  14. TickTick: ToDo List Planner, Reminder & Calendar

  TickTick, Android'de yapılacaklar listesi için en iyi uygulamalardan biridir. Listeler yapabilir, görevleri başkalarıyla paylaşabilir, görevlerinizi çeşitli şekillerde düzenleyebilir, hatırlatıcılar ve yinelenen görevleri ayarlayabilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda son derece modülerdir. Organizasyon yapmanıza yardımcı olur. Widget desteği de vardır. Bir pro sürümü var ve takvim desteği ile diğer ek özellikler gibi şeyleri ekliyor. Bu ücretsiz sürüm, diğer çoğu yapılacaklar listesi uygulamalarının sunduklarının çok üzerindedir. Ayrıca temiz, kullanımı kolay ve küçük ekipler veya aile kullanımı için mükemmeldir. Teknik olarak ücretsiz bir uygulama değil. Bununla birlikte, ücretsiz sürüm, çoğu ücretsiz yapılacaklar listesi uygulamasından daha iyi çalışır.

  15. ZEDGE™ Zil Sesi, Duvar Kağıdı

  Zedge, duvar kağıtları, zil sesleri, bildirim sesleri ve alarmlar gibi şeyler için hemen hemen tek ortak noktadır. Zedge’de içeriğin çoğunu kullanıcıların kendileri ekler. Bu sayede biraz çeşitlilik oluşur.

  ZEDGE telefon, tablet ya da diğer mobil cihazlarınızı kolaylıkla özelleştirmenizi sağlayan ve bedava duvar kağıtları, zil sesleri, alarmlar ve bildirim sesleri sunan en güvenilir uygulamadır. 

  Bu cevaba yorum yaz

  Yorum yazmak için lütfen kaydolun veya giriş yapın.

  Üye girişi | Kayıt ol

Bu soruyu mail olarak paylaş