“Torrent arama sitesi için alternatifler”

BitTorrent protokolünü kullanarak film ve TV dizileri indirmek için öncelikle magnet bağlantısı denilen torrent bağlantılarına ihtiyacınız vardır. Bu bağlantıları ise aradığınız içeriğe göre online torrent arama sitelerinde bulabilirsiniz. İşte torrent arama siteleri için alternatifler.

Cevap Yazın

Bu soruyu cevaplamak için lütfen kaydolun veya giriş yapın.

Üye girişi | Kayıt ol
Cevaplar (1)
 • alternatif
  alternatif
  0
  vote
   
  warning

  1. 1337X

  1377x.to ile doğrulanmış torrentleri indir: filmler, müzik, oyunlar, yazılım | 1337x.org | 1337x.to

  2. TorrentRover

  Torrent dosyalarını basit bir Windows masaüstü uygulamasından indirin. En iyi torrent sitelerinden hızlı aramalar, en iyi sonuçlar ve kolay çift tıklamayla indirme.

  3. Rarbg.to

  2008 yılından beri aktif olan RARBG kaliteli torrentleri ve kullanım kolaylığının yanı sıra sürekli yeni içerik eklemesi ile de tanınmıştır.

  RARBG aralarında Türkiye'nin de bulunduğu birçok ülkede engellenmiştir. Torrent sitesine girebilmek için bir VPN bu engelleri aşmanıza yardımcı olabilir.

  4. Torlock

  TorLock, devasa bir torrent içeriğini bir araya getiriyor, özellikle anime bölümleri ve kitaplar arıyorsanız bu tam size göre. TorLock’ta bulunan bazı şeyleri diğer sitelerde bulmak oldukça zordur.

  5. torrentz2

  Torrentz2, popüler bir site olan Torrentz’in devamıdır. Orijinal sitenin minimalist arayüzüne ve devasa müzik arşivine sahiptir. On yıllık torrentlerde bile 20’den fazla paylaşımcı görmek olağan bir durumdur.

  6. YTS.MX

  YTS.MX (.LT) web sitesinde klasik filmleri en küçük dosya boyutunda ve mükemmel 720p, 1080p, 2160p 4K ve 3D kalitesinde göz atabilir ve indirebilirsiniz.

  7. EZTV

  EZTV, birçok aktif kullanıcısı olan, diziler için en iyi torrent sitelerinden biri olarak bilinir. Burada en yeni dizilerden reality TV programlarına kadar TV ile ilgili birçok şey bulabilirsiniz.

  8. Zooqle

  Zooqle’da 37.000’den fazla film ve 600’den fazla dizi bulunuyor. Torrent sitesinin kullanımı oldukça kolay ve aradığınız şeyi bulmanızı sağlayacak bir arşive sahip.

  9. TorrentDownloads

  TorrentDownloads yeni ve eski filmlerden oluşan etkileyici bir koleksiyon sunuyor. TorrentDownloads popüler torrent sitesidir. Diğer hiçbir sitede bulamadığınız az bilinen e-kitap veya nadir kullanılan, eski yazılımları muhtemelen burada bulacaksınız.

  10. LimeTorrents

  LimeTorrents.cc diğer torrent siteleri için oldukça iyi bir alternatiftir. Sitenin en büyük avantajlarından biri basit, düzenli tasarımı sayesinde sunulan mükemmel kullanıcı deneyimidir. Yeni ve popüler içerikleri yüksek hızlarda indirmek mümkündür.

  Bu cevaba yorum yaz

  Yorum yazmak için lütfen kaydolun veya giriş yapın.

  Üye girişi | Kayıt ol

Bu soruyu mail olarak paylaş