“Ürün ve fiyat karşılaştırma siteleri”

Cep telefonu gibi bir çok ürünün özellik ve fiyatlarını karşılaştırma yapabileceğiniz en iyi siteleri listeliyoruz.

Cevap Yazın

Bu soruyu cevaplamak için lütfen kaydolun veya giriş yapın.

Üye girişi | Kayıt ol
Cevaplar (1)
 • alternatif
  alternatif
  0
  vote
   
  warning

  1. Epey - Gelişmiş ürün ve fiyat karşılaştırma sitesi

  Özellikle cep telefonu karşılaştırma denilince akla gelen ilk gelen sitelerden biridir. Cep telefonundan başka diğer elektronik eşyalar, taşıtlar, anne-bebek gibi ürün ve fiyat karşılaştırma kategorileri bulunmaktadır.

  Ürünlerin özelliklerini ve fiyatlarını karşılaştırırken en uygun fiyata satılan mağazayıda görebilirsiniz. Ayrıca ürüne yapılan yorumları da inceleyip fikir edinebilirsiniz.

  2. Kiyas.la - 3bin mağazadan 1milyondan fazla ürünü karşılaştır

  Akıllı Telefonlar, Fotoğraf Makinaları, Tablet ve Televizyonlar gibi popüler ürünleri karşılaştırabileceğiniz bir site. Epey sitesinden önce vardı ancak onun kadar popüler olamadı.

  İsterseniz araçları dahi karşılaştırabilirsiniz.

  Bu sitede sadece özellik karşılaştırması yapabilirsiniz. Maalesef fiyat karşılaştırması ve en uygun mağaza gibi detaylar bulunmamaktadır.

  3. Akakçe - Ne Nerede En Ucuz

  Cep telefonu, televizyon, parfüm, bebek bezi, süpermarket ve binlerce kategorideki milyonlarca ürünü en ucuz fiyata bulun, gerçek indirim ve avatajları Akakçe ile yakalayın!

  Bu sitede ürün karşılaştırmadan çok uygun fiyat araması yapılır. Seçtiğiniz bir ürünü en uygun nerede bulabileceğinizi bu siteden araştırabilirsiniz.

  4. Cimri.com - Tasarruf Ettirir!

  Aradığın tüm ürünlerin en ucuz fiyatlı satış mağazalarını Cimri.com’da bul, ürün ve özellikleri karşılaştır! İndirim ve kampanyaları kaçırma!

  Akakçe gibi bu sitede ürün özellikleri karşılaştırmadan çok fiyat karşılaştırma sitesidir. Almak istediğiniz ürünü arama çubuğundan arayıp en uygun fiyatla nerede satıldığını görebilirsiniz.

  5. Google Alışveriş

  Google alışveriş sekmesi, aradığınız ürün için size onlarca sonuç sunarken, arama filtreleri sayesinde beklentilerinize uyan fiyat ve özellikteki ürünü bulmanızı sağlar.

  Bunun için tek yapmanız gereken ürünü Google üzerinde aramak ve Alışveriş sekmesine tıklamak. Sonrasında sol taraftaki filtreler yardımıyla aramanızı beklentilerinize göre daraltabilirsiniz.

  Bu cevaba yorum yaz

  Yorum yazmak için lütfen kaydolun veya giriş yapın.

  Üye girişi | Kayıt ol

Bu soruyu mail olarak paylaş