“Arkadaşlarınızla Spor Yapmak için En İyi Fitness Uygulamaları”

Günlük rutin olarak spor yapmanın en iyi yollarından biri arkadaşlarınızla birlikte yapmaktır. Spor yaparken arkadaşlarınızın, ailenizin veya diğer insanların sizi teşvik etmesi hedeflerinize ulaşmanıza ve hatta onları geçmenize yardımcı olabilir.

Cevap Yazın

Bu soruyu cevaplamak için lütfen kaydolun veya giriş yapın.

Üye girişi | Kayıt ol
Cevaplar (1)
 • alternatif
  alternatif
  1
  vote
   
  warning

  Burada, arkadaşlarla beraber spor için en iyi sosyal egzersiz uygulamalarını listeledik. Kondisyon hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak mutlaka bir tane bulacaksınız.

  1. Fitbit

  Fitbit en çok kullanılan sosyal fitness uygulamalarından biridir. Bu izleyiciler, atılan adımlar, farklı etkinlik düzeyleri ve tırmanılan merdivenler gibi istatistikleri otomatik olarak günlüğe kaydettiğinden, çoğu kullanıcı onu en sevdiği Fitbit izleyicisiyle eşleştirir.

  Ancak, çoğu akıllı telefonun Fitbit'in adımlarınızı izlemek için kullanabileceği bir pedometre özelliği olduğundan, uygulamayı kullanmak için teknik olarak bir Fitbit izleyiciye sahip olmanız gerekmez. Tek dezavantajı, yaptığınız diğer egzersizleri manuel olarak girmeniz gerekecek.

  Fitbit, başkalarına karşı yarışırken kondisyonunuzu iyileştirmenin harika bir yoludur. Uygulamada arkadaşlarınızla ve ailenizle bağlantı kurduktan sonra, hafta boyunca en fazla adımı atmak için yarışabilirsiniz. Ayrıca, Fitbit, sizi formda kalmanız için motive edecek arkadaşlarınız ve ailenizle ilgili birçok fitness zorluğuna sahiptir.

  Fitbit’in Topluluk sayfasında koşu, yürüyüş ve yüzme gibi belirli etkinliklerle ilgili fitness gruplarına katılabilirsiniz. Dünyanın her yerinden insanlar, size daha da ilham vermesi gereken en son antrenmanlarının resimlerini yayınlayabilir.

  2. Nike Run Club

  Nike Run Club, egzersiz seanslarınızı geliştirebilecek özelliklerle doludur. Sadece koşularınızdaki istatistikleri izlemekle kalmaz aynı zamanda zorlukları tamamlamanızı teşvik eder ve aynı zamanda belirli yarış mesafeleri ve koşu seviyeleri için sizi hedefli bir programa yönlendiren bir koçluk özelliğine sahiptir.

  Nike Run Club uygulamasının sosyal yönü, tasarımının ayrılmaz bir parçasıdır. Koşularınızın tamamlanmasını istediğiniz sosyal medya ağında paylaşmanızı sağlar. Uygulama içi kamera, uygulamadan çıkmadan da fotoğraf paylaşmanıza olanak tanır. Kulaklığınızdan duyacağınız bir tezahürat sesini tetikleyen Nike Run Club arkadaşlarınızdan “tezahürat” bile alabilirsiniz.

  Şahsen diğer koşucularla bağlantı kurmak istiyorsanız, yakındaki koşu etkinliklerini bulmak ve katılmak için uygulamayı kullanabilirsiniz. Ne kadar çok egzersiz yaparsanız, o kadar çok uygulama içi başarı elde edersiniz.

  Nike Run Club, Apple Watch ve Android giyilebilir cihazlarla uyumludur. Bununla birlikte, Apple Watch ve çoğu Android fitness cihazı için kesinlikle en iyi fitness uygulamalarından biri.

  3. PumpUp

  PumpUp gibi uygulamalar, sosyal medyadaki antrenmanları hakkında konuşmayı sevenler için özel olarak tasarlanmıştır. Kadınlar için tasarlanmış olmasına rağmen, birçok erkek de uygulamayı kullanıyor. Uygulama egzersizinizi izler ve takipçilerinizle paylaşmak için açıklamaları olan fotoğraflar yayınlamanıza olanak tanır.

  PumpUp’ın arayüzü Instagram'a hem görünümü hem de işlevselliği ile benzer. Takip ettiğiniz kişilerin, en yeni ve en popüler yayınlarına erişebilirsiniz. Çoğu gönderi bir kullanıcının ilerlemesini gösterirken, diğerleri sağlıklı beslenme ile ilgilidir. Her iki durumda da PumpUp, uygulamadaki diğer binlerce kullanıcıya bağlı kalmanız için size ilham verebilir.

  PumpUp ayrıca, deneyebileceğiniz çeşitli rehberli antrenmanlarla birlikte geldiğinden, bağlanırken aktif kalmanıza yardımcı olur. Her antrenmanın belirli bir teması vardır. Tüm vücut, yüksek yoğunluklu, kuvvet antrenmanı, karın kasları ve koşu bandı antrenmanlarında, sizin için uygun bir rutin bulacaksınız.

  Uygulamanın premium sürümü, daha geniş bir egzersiz yelpazesine erişmenizi sağlar, ancak oldukça pahalıdır. Buna rağmen, bağlanmak için sosyal medyayı kullanmayı seviyorsanız ve fitness etkinliklerinizi benzer düşünen gruplarla paylaşmak istiyorsanız, PumpUp hala mükemmel bir seçimdir.

  4. Strava

  Strava başka bir harika fitness paylaşım uygulaması. İster koşu, bisiklet, yürüyüş, kano, yoga yapmak veya spor salonunda antrenman yapmaktan hoşlanın, bu uygulama hepsini takip edebilir. Strava, mesafeyi, temponuzu, hızınızı ve yaktığınız kalorileriyi kaydeder.

  Arkadaşlarınızı ve ailenizi bir grup fitness uygulamasına dahil etmek ister misiniz? Onları Facebook arkadaş listenizden veya telefon kişilerinizden Strava'ya ekleyebilirsiniz. Bir antrenmanı tamamladıktan sonra, tüm arkadaşlarınızın görmesi için istatistiklerinizi uygulamaya gönderebilirsiniz.

  Strava, arkadaşlarınıza ve ailenize karşı mücadelelerde size katılma ve rekabet etme şansı verir.

  Strava'nın en iyi yanlarından biri, yerel fitness aktivitesine verdiği önemdir. Diğer Strava kullanıcılarının kullandığı yakındaki koşu veya bisiklet rotalarına göz atabilir ve bunları kendiniz deneyebilirsiniz.

  Bu cevaba yorum yaz

  Yorum yazmak için lütfen kaydolun veya giriş yapın.

  Üye girişi | Kayıt ol

Bu soruyu mail olarak paylaş