“En iyi Photoshop alternatifi programlar?”

Photoshop rakipsiz bir grafik oluşturma ve düzenleme programıdır. Ancak herkesin bu kadar pahalı bir programı satın alacak kadar gereksinimi yoktur. Çeşitli fotoğraf düzenleme işleri için kullanabileceğiniz birçok Photoshop alternatifi vardır. Peki bu Photoshop alternatifi programlar hangileridir?

Cevap Yazın

Bu soruyu cevaplamak için lütfen kaydolun veya giriş yapın.

Üye girişi | Kayıt ol
Cevaplar (1)
 • alternatif
  alternatif
  0
  vote
   
  warning

  Adobe Photoshop harika bir program olmasına rağmen, günlük görüntü düzenleme için fazla olabilir. En iyi on Photoshop alternatiflerine bakalım. Bazı Web uygulamalarının yanı sıra Mac OS X, Linux ve Windows uygulamaları da var.

  1. PicMonkey (Web, Ücretsiz)

  PicMonkey, basit ve sezgisel bir arayüze sahiptir. Fotoğraf düzenleme ve kolaj oluşturma için kullanabilirsiniz.

  2. Canva (Web, Ücretsiz)

  Canva, basit bir fotoğraf düzenleme uygulamasının ötesine geçiyor. Uygulama fotoğraf düzenleme ve yazı tipleri de dahil olmak üzere binlerce harika tasarım öğesi ile doludur.

  3. GIMP (Free, OS X, Windows, Linux)

  GIMP, tamamen ücretsiz, platformlar arası bir fotoğraf düzenleme programıdır. Photoshop’un görünümü ve hissi ile harika bir Photoshop alternatifi. Tek sıkıntı, GIMP'nin RAW dosyalarını tek başına işleyememesidir. Neyse ki, Gimp ile eklenti olarak kullanmak için UFRaw gibi dönüştürücüler indirebilirsiniz.

  4. Acorn (OS X, Ücretli)

  Kullanımı hızlı ve eğlenceli bir Mac fotoğraf düzenleyicisine mi ihtiyacınız var? Acorn’un araçları, kolay görüntü oluşturma ve düzenleme için Photoshop'a iyi bir alternatif haline getiriyor.

  5. Pixelmator (OS X, Ücretli)

  Pixelmator Pro, en güçlü profesyonel görüntü düzenleme araçlarını herkes için erişilebilir hale getirmek için tasarlanmış bir görüntü düzenleyicisidir. Fotoğrafları düzenlemek ve rötuşlamak, grafik tasarımlar oluşturmak, resim yapmak, vektör grafikleri çizmek ve çarpıcı efektler eklemek için kapsamlı bir araç koleksiyonu ile ihtiyacınız olan tek resim editörüdür.

  6. Paint.NET (Windows, Ücretsiz)

  Paint.NET, Windows çalıştıran bilgisayarlar için görüntü ve fotoğraf düzenleme yazılımıdır. Katmanları, sınırsız geri almayı, özel efektleri ve çok çeşitli kullanışlı ve güçlü araçları destekleyen sezgisel ve yenilikçi bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. Aktif ve büyüyen bir çevrimiçi topluluk, dostça yardım, öğreticiler ve eklentiler sunar.

  Bu cevaba yorum yaz

  Yorum yazmak için lütfen kaydolun veya giriş yapın.

  Üye girişi | Kayıt ol

Bu soruyu mail olarak paylaş