“YouTube alternatifi video izleme siteleri?”

YouTube, kullanıcıların video yüklemesine, görüntülemesine ve paylaşmasına olanak tanıyan bir video paylaşım web sitesidir. Peki bu popüler video izleme sitesine alternatif video siteleri hangileri.

Cevap Yazın

Bu soruyu cevaplamak için lütfen kaydolun veya giriş yapın.

Üye girişi | Kayıt ol
Cevaplar (1)
 • alternatif
  alternatif
  1
  vote
   
  warning

  1. PeerTube

  PeerTube, YouTube, Dailymotion veya Vimeo gibi platformlara alternatif olarak geliştirilen ücretsiz, merkezi olmayan bir video platformudur.

  2. BitChute

  BitChute, WebTorrent tarafından desteklenen bir eşler arası video paylaşım platformudur. Başkalarıyla paylaşmak için kendi videolarınızı oluşturmak ve yüklemek ücretsizdir.

  3. Vimeo

  Vimeo, herkese açık veya özel olarak paylaşmak için harika araçlarla videolarınızı çevrimiçi olarak en yüksek kalitede elde etmenin en iyi yoludur. Ayrıca, Vimeo iPhone uygulaması videolarınızı doğrudan iPhone'unuzdan yüklemenizi, düzenlemenizi, yönetmenizi ve izlemenizi sağlar.

  4. VidLii

  Özelleştirme, topluluk ve üzerinde gelişebileceğiniz bir platformla YouTube'un eski hissini özlüyor musunuz? Bu soruların herhangi birine evet yanıtı verdiyseniz, VidLii'yi seveceksiniz. VidLii, kullanıcıların özgür bir ses duymasını engellemezken çevre dostu tutan yönergeler ile kullanıcıların özgürce video yüklemeleri için bir platform sunar.

  5. Dailymotion

  Dailymotion, Paris, Fransa merkezli bir video paylaşım hizmeti web sitesidir. Dailymotion, YouTube'dan sonra dünyanın en büyük video sitesidir.

  6. DTube

  DTube, eşler arası ağ üzerine kurulmuş ilk kripto merkezi olmayan video platformudur.

  7. Vlare

  Eğlenceye ve topluluğa odaklanan sosyal video paylaşım sitesi.

  8. Invidious

  YouTube'a alternatif bir kullanıcı arabirimi sunan video izleme sitesi.

  9. DevTube

  En iyi teknoloji video merkezi! En iyi teknoloji konferans videolarının, web seminerlerinin ve öğreticilerinin keyfini çıkarın ve bunu arkadaşlarınızla, iş arkadaşlarınızla ve dünyayla paylaşın.

  10. Openload

  Openload'da hiçbir şey indirmeden hızlı ve kolay bir şekilde ücretsiz film ve TV dizilerini izleyin.

  11. Rumble

  Profesyonel, sosyal ve viral videolarınızı yönetin. Tüm profesyonel, sosyal ve viral videolarınızı barındırın, dağıtın ve para kazanın.

  12. Vidoza

  Vidoza.net bir html5 oynatıcı ile mobil, kolay, hızlı ve istikrarlı bir video hosting sunuyor. Videoları tamamen ücretsiz olarak paylaşma fırsatı sunuyor. Videolarınızı HTML5 video oynatıcı aracılığıyla herhangi bir sınırlama olmadan paylaşın.

  13. FreeSpeechTube

  Serbest konuşma odaklı partizan olmayan video platformu. Bir tabu kırmak istiyorsanız, bu tartışmalı görüş ve fikirlerinizi halka açık bir şekilde paylaşmak için yerdir.

  14. PlayTube

  Dünyanın dört bir yanından milyonlarca videoyu keşfedin ve izlemeyi sevdiğiniz içeriğin keyfini çıkarın.

  Bu cevaba yorum yaz

  Yorum yazmak için lütfen kaydolun veya giriş yapın.

  Üye girişi | Kayıt ol

Bu soruyu mail olarak paylaş