Apple Müzik

60 milyon şarkının keyfini reklamsız çıkarın. En sevdiğiniz parçaları indirin ve internet olmadan dinleyin. Özel ve orijinal içeriklere ulaşın. Tüm cihazlarınızda dinleyin.

Detaylar
  • Şarkı Sözleri görünümüyle şarkıya eşlik edin, sonraki sözlere göz atın veya yalnızca dinleyin.
  • iPhone’unuzla eşleştirerek doğrudan Apple Watch’unuzdan müzik çalın.
  • CarPlay ile aracınızda Apple Music deneyiminin keyfini çıkarın.

Apple Music uygulaması, kişisel iTunes arşivinizi Apple'ın müzik abonelik servisiyle birleştirir. iTunes Store'dan satın aldığınız veya başka kaynaklardan senkronize ettiğiniz müzikleri "Kütüphane" sekmesinde bulabilirsiniz. Bir Apple Müzik aboneliğiniz varsa, birçok ekstra özelliğe erişebilirsiniz.

"Sizin İçin" sekmesi bir profil oluşturmanıza ve arkadaşlarınızla bağlantı kurmanıza izin verir. Arkadaşlarınızın dinlediği çalma listelerini görebilir ve hangi müziği sevdiğinizi paylaşabilirsiniz. Aynı zamanda, sanatçı ve gruplardan özel sosyal medya yayınları olan "Bağlan" yayınlarını da gösterir. "Gözat" sekmesi, Apple kütüphanesinde bulunan 45 milyon şarkıdan herhangi birinde çalma listeleri oluşturmanıza veya başkaları tarafından oluşturulmuş çalma listelerini dinlemenize izin verir. "Radyo" sekmesi NPR gibi bazı ücretsiz radyo istasyonlarına erişim sağlar veya aboneliğinizle birçok farklı türden sayısız istasyona erişebilirsiniz.

Müzik ve videolar reklamsız olduğu için müzik dinleme hizmetinin Pandora veya Spotify'dan daha iyi olabilir. Her zaman kendi çalma listelerinizi yapabilirsiniz.

Gizle
Oy kullanılmamış!