Betternet

Betternet, sansür veya kısıtlama olmadan internete bağlanmanın en kolay yoludur. Reklamsız, kayıtsız, sınırsız ÜCRETSİZ VPN; sadece gizliliğinizi ve kimliğinizi koruyoruz. Bu kadar!

Detaylar

Herhangi bir Ülke
Bypass internet kısıtlamalarındaki herhangi bir Web sitesine erişin ve tüm web sitelerinin engelini kaldırın. Devlet, okul veya işyeri tarafından sansürlü web sitelerine erişin. Youtube'u izlemek, Facebook engelini kaldırmak veya VOIP sınırlamalarını aşmak için güvenlik duvarlarından kaçınabilirsiniz. Betternet, ücretsiz VPN servisi ile tüm sınırları kaldırıyor.

İnternette Anonim Olun
ISS'niz tarafından gözetlenmekten kaçının ve web sitelerinin sizi rahatsız etmesini ve gelecekte rahatsız edici reklamlarla sizi hedeflemesini engelleyin. Betternet IP adresinizi değiştirir, böylece çevrimiçi kimliğiniz anonimdir ve internet etkinliğiniz gizlenir.

Verilerinizi Hackerlardan Koruyun 
Genel bir wifi Hotspot'a bağlandığınızda, bir bilgisayar korsanı adınızı, şifrelerinizi tarayabilir ve sizden çok özel bilgiler alabilir. Betternet, verilerinizi şifreler ve güvenli olmayan bir wifi bağlantı noktasına bağlıyken size bir banka güvenliği sağlar.

Gizle
Oy kullanılmamış!