Channels

Channels, konumunuzla veya haritada seçtiğiniz herhangi bir konumla otomatik olarak coğrafi olarak etiketlenen herhangi bir konu (satış, etkinlik, gezi, komik, rant vb.) hakkında yazılar oluşturmanın basit bir yoludur.

Detaylar

Kullanıcılar oluşturulduktan sonra, sizin gibi ilgilendikleri kanalları bulmak, o kanala abone olmak ve sizinle ve diğer tüm abone kullanıcılarla hemen grup halinde sohbet etmek için harita üzerinde gezinebilir ve / veya etiket ve kategori tabanlı arama yapabilir. Channels bu nedenle yalnızca anonim grup sohbeti olan konum tabanlı yayınlardır.

Nasıl çalışır:

- Çoğu sosyal uygulama, e-posta, kullanıcı adları, şifreler ve bazen başka bilgiler gerektirir. Bu uygulama mümkün olduğunca anonim olmak içindir, bu nedenle tek istediğimiz bir kullanıcı adı belirlemenizdir, eğer sadece başkalarıyla sohbet etmek veya abone olmak istiyorsanız. 
- Kanallar basit ve anonim olacak şekilde olşuturuldu, bu yüzden para kazanmak için hiçbir menümüz veya reklamımız ya da gizli yolumuz yok; arasında geçiş yapabileceğiniz sadece 3 ekran. 
- Diğer sosyal platformlar gibi yorum temelli iletişim normuna sadık kalmak yerine, sohbet tabanlıyız, bu yüzden her kanal aslında bir sohbet. Sanki bu bir mesajlaşma uygulamasıymış gibi, dünyanın her yerinden farklı kişilerle sohbet etmek için kanallar arasında herhangi bir isimde anonim olarak gidebilirsiniz.
- Kanallar topluluğa yöneliktir. Bu uygulamayı topluluk için yaptık, böylece tüm gönderiler gerçek kişiler tarafından değil, botlarla veya sponsorlu verilerle yapılır. Talep üzerine daha fazla özellik eklemek için bunu değiştirebiliriz, ancak şimdilik her şeyin topluluk tarafından yaratıldığından emin olmak istiyoruz.

Örnek Kullanımlar: 
- Bir gezi planlamak ve yalnızca gidenlerle sohbet etmek - Gitmek istediğiniz bir yerde bulunan diğer kullanıcılarla anonim olarak konuşmak 
- Toplumu belirli bir yerdeki acil bir duruma karşı uyarmak 
- Bir etkinliğe reklam vermek veya satılık bir şeyler 
- Bir şeyle ilgilenen bir ortak veya bir grup insan bulmak
- Asla gerçek zamanlı olarak gerçek insanlarla konuşma yeteneğine sahip olmadığınız yeni bir alanı keşfetmek için. 
- Arkadaşlarınızla veya dünyayla anonim olarak konuşun

Gizle
Oy kullanılmamış!