fizy

Türkiye’nin dijital müzik platformu fizy’de ücretsiz müzik dinle, istediğin sanatçıyı ara, ister ücretsiz şarkısını dinle, ister video klibini izle, istersen Türkiye’nin en popüler radyo istasyonlarından seçtiğini canlı olarak dinle. Türkçe veya yabancı şarkılara cebinden, tabletinden, bilgisayarından ve akıllı televizyonundan istediğin zaman fizy ile kolayca ve ücretsiz olarak ulaş!

Detaylar

fizy’de Neler Var?

● 35 milyondan fazla şarkı, en son çıkan albümler, popüler şarkılar
● Popüler video klipler ve video listeleri
● En sevdiğin yerli yada yabancı şarkıların sözlerini, şarkıyı dinlerken kolayca okuyabilirsin
● En sevilen sanatçıların canlı konser yayınları, akustik performansları ve başka hiçbir yerde bulamayacağın özel video içerikleri
● Ruh haline göre dinlemeye hazır binlerce ücretsiz müzik listesi
● En sevdiğin şarkılardan ve sevebileceğini düşündüğümüz keşfetmene değecek önerilerimizden oluşan yeni kişiselleştirilmiş “Haftalık Keşif Listesi” ve "Karışık Kaset" müzik listeleri
● Türkiye’nin en popüler radyo kanallarını canlı dinle. Ayrıca her dinleme zevkine uygun fizy özel radyolarını ücretsiz keşfedebilirsin.
● Sevdiğin şarkılardan sana özel olarak oluşturabileceğin kullanıcı listeleri özelliği
● Kendi oluşturduğun kullanıcı listelerini tüm fizy kullanıcıları ile paylaşabilme özelliği
● Yüksek ses kalitesi
● fizy’de internetin yokken de müzik dinleyebilmen için “çevrimdışı” özelliği ve daha fazlası seni bekliyor! fizy’i hemen ücretsiz indir ve internetsiz müzik dinle Üstelik ilk Ay Ücretsiz!
Şimdi ilk defa indirenlere özel fizy premium üyeliği ilk ay ÜCRETSİZ!
İlk ayın sonunda da fizy’nin ücretsiz özelliklerinden yararlanmaya devam edebilir ya da dilersen ücretli üyeliğe geçiş yapabilir ve Türkiye’nin dijital müzik uygulaması fizy’nin onlarca özelliğinden kesintisiz faydalanmaya devam edebilirsin.

Gizle
Oy kullanılmamış!