Flickr

Flickr, fotoğraf paylaşmaya odaklanan sosyal ağ benzeri bir mobil uygulamadır. Bu uygulamayla Flickr hesabınıza kolayca yeni fotoğraflar yükleyebilir ve resimlerinizde küçük düzenlemeler yapabilirsiniz.

Detaylar

Flickr, fotoğraf yönetme ve paylaşma uygulamasıdır. İki ana amacı vardır:

1. Fotoğraflarınızı diğer insanlarla paylaşın.
Çektiğiniz fotoğrafların anlarını bir blog şeklinde tutmak isteyebilir ya da tüm dünyaya en iyi fotoğraflarını veya videolarını göstermek isteyebilirsiniz. Veya belki de ailele üyelerinin fotoğraflarını güvenli ve özel olarak paylaşmak istiyor olabilirsiniz. Flickr tüm bunları mümkün kılar ve daha fazlasını sağlar!

Bunu yapmak için webden, mobil cihazlardan, bilgisayarlardan ve içerikleri yönetmek için kullandığınız yazılımlardan fotoğraflar gönderebilirsiniz.

2. Fotoğrafları ve videoları organize etmenin yeni yollarını keşfedin.
Dijital dünyada, çektiğiniz fotoğrafların ve videoların sayısı çok fazladır. Bu uygulama ile fotoğrafları veya videoları düzenleme sürecini kolaylaştırabilirsiniz. Flickr'da arkadaşlarınıza, ailenize ve diğer kişilere koleksiyonunuzu organize etme izni de verebilirsiniz - sadece yorum eklemek için değil, aynı zamanda notlar ve etiketler gibi.

Gizle
Oy kullanılmamış!