Hotspot Shield

Hotspot Shield, internet bağlantınızı ortak ağlarda güvenli ve anonim tutan, reklam destekli ve premium bir VPN'dir (Sanal Özel Ağ).

Detaylar

Hotspot Shield, ücretsiz ve açık bir internete güvenli ve özel erişim sağlar. Nerede olursanız olun sosyal ağlara, spor, ses ve video yayınlarına, haberlere, buluşmalara, oyunlara erişimin sağlanması.

Sanal bir özel ağ veya VPN, genel veya paylaşılan bir ağa yayılır ve bir tünel gibi çalışır; böylece doğrudan bir özel ağa bağlanmışsınız gibi Internet üzerinden güvenli ve anonim olarak veri alışverişi yapabilirsiniz. İzle VPN Nedir? Hotspot Shield VPN hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki videoya bakın.

Bağlı bir cihaz (bilgisayar, akıllı telefon, tablet) ve bir VPN sunucusu arasında seyahat eden bilgiler şifrelenir ve bunun sonucunda VPN ağı üzerinde çalışan tüm uygulamalar özel ağın güvenliği, işlevselliği ve gücünden yararlanır.

Birçok insanın bilmediği, evinizdeki WiFi ağının, bir Genel WiFi ağı kadar güvenli olamayacağıdır. Bilgisayar korsanlarını, siber suçluları ve veri hırsızlarını uzak tutmak için ek güvenlik katmanlarına ihtiyaç vardır. Bir VPN ihtiyacınız olan gizliliği ve veri güvenliğini sağlar .

Hotspot Shield VPN gibi üst düzey bir VPN servisi aşağıdaki avantajlara sahiptir:

  • Sansür bloklarından kaçınmanıza yardımcı olur
  • IP adresinizi maskeler
  • Fiziksel konumunuzu gizler
  • Bilgisayarınız ve VPN sunucusu arasındaki verileri şifreler
  • Göz atma etkinliğinizi günlüğe kaydetmez
  • Diğer ülkelerden Netflix ve YouTube gibi popüler akış servislerine erişmenizi sağlar

Sadece birkaç tıklamayla bu Hotspot Shield avantajlarından yararlanmaya başlayın . Hotspot Shield VPN'i indirin ve ücretsiz olarak deneyin.

Gizle
Oy kullanılmamış!