LibreOffice - Writer

Writer, modern, tam özellikli bir kelime işlemci ve masaüstü yayıncılık aracından ihtiyacınız olan tüm özelliklere sahiptir.

Detaylar

Hızlı bir not için yeterince basit ancak içerikleri, diyagramları, dizinleri ve daha fazlasını içeren eksiksiz kitaplar oluşturabilecek kadar güçlüdür. Mesajına konsantre olmakta serbestsin, Writer ise harika görünmesini sağlıyor.

Sadece birkaç tıklamayla kusursuz belgeler
Belgeleriniz LibreOffice ile yapıldığında hiç olmadığı kadar iyi görünüyor. Bilgisayarınızdaki yazı tiplerini seçip uygulayabilir ve belgenizin neredeyse her bölümü için stilleri ayarlayabilir ve özelleştirebilirsiniz. Otomatik Düzelt sözlüğü ile yazım hatalarını anında yakalayabilirsiniz. Otomatik Düzelt sözlüğü yazarken yazımınızı denetler (eğer isterseniz devre dışı bırakmak kolaydır). Belgenizde farklı diller kullanmanız gerekirse, Writer da bunu yapabilirsiniz.

LibreOffice, belgenizde size tamamen yardımcı olur
Wizards özelliği mektuplar, fakslar, ajandalar gibi standart belgeler üretme zorunluluğunu ortadan kaldırmakta ve posta birleştirme gibi daha karmaşık görevlerin kısa çalışmasını sağlamaktadır. Yazmaya başladığınız şeyi tamamlamak için yaygın olarak kullanılan sözcükleri ve cümleleri önerebilecek olan AutoComplete ile daha verimli yazın, yerleşik sözlüğü kullanarak ve açtığınız belgeleri tarayarak. Belge şablonları varsayılan olarak gönderilir - karmaşık belgeler oluşturmanıza gerek yoktur.

Gizle
Oy kullanılmamış!