ONLYOFFICE

ONLYOFFICE, belgeleri yönetmenizi sağlayan açık kaynak kodlu bir ofis paketidir.

Detaylar

ONLYOFFICE, belgeleri, projeleri, ekibi ve müşteri ilişkilerini bir yerde yönetmenizi sağlayan bir açık kaynak kodlu ofis ve verimlilik paketidir.

ONLYOFFICE, bir SaaS çözümü olarak veya özel bir ağda kurulum için bir kurulum olarak sunulur (Topluluk Sürümü, 20 kullanıcıya kadar olan ekipler için).

ONLYOFFICE Desktop Editors Windows, Linux ve Mac OS için ücretsiz olarak mevcuttur ve herhangi bir web çözümü, bulut veya şirket içi ile entegre edilebilir.

Ayrıca ONLYOFFICE Mobile Editors, iOS ve Android cihazlardan ONLYOFFICE portallarında saklanan dokümanlara mobil erişim sunar.

ONLYOFFICE, çift lisanslı bir model ile birlikte gelir: GNU AGPL v.3 lisansına saygı gösterdiğiniz sürece, ONLYOFFICE açık kaynak çözümünü kullanabilirsiniz.

personal.onlyoffice.com adresinde Kişisel Kullanım için ücretsiz bir çevrimiçi sürüm sunulmaktadır.

Süit, Microsoft Office'in biçimlendirme kalitesini Google Drive'ın çevrimiçi işbirliğiyle birleştirmek için tasarlanmıştır. 
- Her boyutta ve karmaşıklıkta metin belgeleri, elektronik tablolar ve sunumlar oluşturun, görüntüleyin ve düzenleyin. Sekmeye dayalı kullanıcı arayüzü sayesinde bir ve aynı pencerede birden fazla dosya ile anlaşın. 
- MS Office ve OpenDocument formatları ile uyumluluk. En popüler formatlarla çalışın: DOC, DOCX, ODT, RTF, TXT, PDF, HTML, EPUB, XPS, DjVu, XLS, XLSX, ODS, CSV, PPT, PPTX, ODP. 
- Geniş işbirliği yeteneklerine hızlı erişim. Sunucuya bağlanın ve ekibinizle belgeler üzerinde işbirliği yapın: gerçek zamanlı olarak birlikte düzenleme, sohbeti gözden geçirme, yorum yapma ve etkileşimde bulunma. 
- Üçüncü taraf eklentileri: makrolarla çalışın, metinleri çevirin, YouTube'dan video ekleyin ve daha fazlasını yapın.

Gizle
Oy kullanılmamış!