Paint.NET

Paint.NET, PC'ler için görüntü ve fotoğraf düzenleme yazılımıdır. Program katmanlar, sınırsız geri alma, özel efektler ve faydalı ve güçlü araçlar desteği ile geniş bir yelpazede sezgisel ve yenilikçi bir kullanıcı arayüzü sunar. Aktif ve büyüyen bi

Detaylar

Basit, sezgisel ve yenilikçi kullanıcı arayüzü ile her özellik ve kullanıcı arayüzü öğesi, yardım almadan hemen sezgisel ve hızlı bir şekilde öğrenilebilecek şekilde tasarlanmıştır. Birden çok görüntüyü kolayca işlemek için , Paint.NET sekmeli bir belge arabirimi kullanır. Sekmeler, metin açıklaması yerine görüntünün canlı küçük resmini görüntüler. Bu navigasyonu çok basit ve hızlı hale getirir.
 
Performans
Kapsamlı çalışma, Paint.NET'i en hızlı resim düzenleyici haline getirmeye başladı. Güçlü bir Atom İşlemcili bir netbook veya 16'dan fazla hızlı işlem yapan çekirdeğe sahip bir Dual Intel Xeon iş istasyonuna sahip olsanız da, Paint.NET'in hızlı bir şekilde başlamasını ve her fare tıklatmasına yanıt vermesini bekleyebilirsiniz.

Katmanlar
Genellikle yalnızca pahalı veya karmaşık profesyonel yazılımlarda bulunur, katmanlar zengin bir görüntü kompozisyon deneyimi için temel oluşturur. Bunları, aynı anda birlikte bakıldığında tek bir görüntü oluşturan saydamlık slaytları yığını olarak düşünebilirsiniz.

Aktif Çevrimiçi Topluluk
Paint.NET'in arkadaş canlısı, tutkulu ve genişleyen bir topluluğa sahip bir çevrimiçi forumu vardır. Sürekli büyüyen eğitim ve eklentiler listesine göz attığınızdan emin olun !
 
Otomatik Olarak Güncellenir
Güncellemeler ücretsizdir ve yeni özellikler, performans iyileştirmeleri ve hata düzeltmeleri içerir. En son sürüme yükseltme yapmak, farenin yalnızca iki tıklatmasını gerektiren çok basittir.

Özel Efektler
Resimlerinizi geliştirmek ve mükemmelleştirmek için birçok özel efekt dahil edilmiştir. Bulanıklaştırma, keskinleştirme, kırmızı göz giderme, bozulma, gürültü ve kabarıklık dahil her şey dahildir. Ayrıca perspektif eklemeyi ve yatırmayı çok kolaylaştıran benzersiz 3D Döndürme / Yakınlaştırma efektimiz de dahildir.

Görüntünün parlaklığını, kontrastını, tonunu, doygunluğunu, eğrilerini ve seviyelerini ayarlamanıza yardımcı olacak ayarlamalar da dahildir. Görüntüyü siyah beyaz veya sepya tonlu olarak da dönüştürebilirsiniz.

Güçlü Araçlar
Paint.NET, şekiller çizmek için eğri çizgiler veya Bezier eğrileri çizmek için kullanımı kolay bir eğri aracı da dahil olmak üzere basit araçlar içerir. 3.0 için yeni olan Gradient aracı, diğer yazılım tarafından sağlanan benzer araçlara göre yenilikçi bir gelişme olarak gösterildi. Seçimler oluşturma ve bunlarla çalışma olanakları güçlüdür, ancak yine de hızlı bir şekilde alınacak kadar basittir. Diğer güçlü araçlar arasında benzer renkteki bölgeleri seçmek için Sihirli Değnek ve görüntünün bölümlerini kopyalamak veya silmek için Klonlama Damgası bulunur. Ayrıca basit bir metin editörü, yakınlaştırma aracı ve Yeniden Renklendirme aracı da vardır.

Sınırsız Geri Alma
Herkes hata yapar ve herkes fikrini değiştirir. Buna uyum sağlamak için, bir görüntü üzerinde yaptığınız her işlem Geçmiş penceresine kaydedilir ve geri alınabilir. Bir eylemi tamamladıktan sonra, işlemi tekrarlayabilirsiniz. Geçmişin uzunluğu yalnızca kullanılabilir disk alanı ile sınırlıdır.

Ücretsiz! 
Paint.NET bir kuruşa mal olmaz.

Gizle
Oy kullanılmamış!