Photobucket

Photobucket ile zamandan ve emekten tasarruf hiç bu kadar kolay olmamıştı. Aynı resmi birden fazla foruma, web sitesine, blog'a veya çevrimiçi pazarlara tekrar tekrar yüklemeyi bırakın. Fotoğraflarınızı favori sitelerinizde paylaşmak için kolayca kopyalanabilen bir yerleştirme bağlantısını kullanın.

Detaylar

Photobucket, hem büyük bir resim arşivi hem de fotoğraflarınız için depolama alanı gibi kullanabileceğiniz bir mobil uygulamadır. Ayrıca, fotoğraflarınızda bazı temel düzenlemeler yapmanızı sağlayan düzenleme yazılımı olarak da kullanabilirsiniz. Photobucket'te depolanan fotoğraflar, resimlerinizin güvende olmasını sağlayan güvenlik yazılımı ile korunur. Photobucket, fotoğraflarınızdan herhangi birini kolayca paylaşmak için de kullanılabilir.

Photobucket, fotoğraflarınızı kimlerin görebildiğini kontrol altında tutabildiğiniz bir platformdur. Doğum günü partisi fotoğraflarını ailenizle paylaşırken veya fotoğraf yeteneğinizi dünyayla paylaşırken, sezgisel gizlilik ayarlarıyla resimlerinizi kimlerin görebileceğini kolayca ayarlayabilirsiniz.

Fotoğraflarınızı mümkün olan en yüksek kalitede yedeklemek için Photobucket kullanabilirsiniz.

Fotoğrafın daha güzel görünmesini sağlamak için harika filtreler, çıkartmalar, kırpma ve ek açıklamalar ekleyin.

En güzel fotoğraflarınızı Twitter, Instagram ve Pinterest ile paylaşın.

Gizle
Oy kullanılmamış!