Pixlr

Daha akıllı ve daha hızlı fotoğraf düzenleme deneyimi yaşayın. Pixlr X, hızlı ancak profesyonel düzenlemeler için ihtiyacınız olan tek fotoğraf editörüdür.

Detaylar

Gezinmesi kolay fotoğraf düzenleme araçlarıyla ve en yeni teknolojiyle oluşturulmuş en iyi çevrimiçi görüntü düzenleyici. Fotoğraflarınızı çevrimiçi olarak hızla düzenlemek için ihtiyaç duyduğunuz tüm gerekli fotoğraf düzenleme araçlarını bulun! Arka planı kolayca kırpabilir, yeniden boyutlandırabilir, kesebilir ve hatta kendi metninizi de ekleyebilirsiniz - veya bir metin şablonunu kullanmak için metin aracından özelleştirebilirsiniz.

Bir fotoğrafı renklendirmeniz mi gerekiyor? Bu çevrimiçi fotoğraf editörünün çok yönlü çizim aracını kullanarak üzerine çizim, doodle veya karalama yapın. Fotoğrafın üzerinde bir çizim katmanı oluşturmak veya boş bir çizim katmanı ile yeni bir başlangıç ​​yapmak kadar kolaydır.

Leke düzeltin, lekeleri kaldırın, görüntünüzün parçalarını çoğaltın veya istenmeyen nesnelerin (hatta kişilerin) fotoğraflarınızdan kaybolmasını sağlayın - uğraşmadan. Araçları kullanmak zor değil; sadece denemeye başladığınızda hemen bir profesyonel gibi düzenleyeceksiniz!

İstediğiniz fotoğraf efektlerini elde etmek için Pixlr Express'ten eklenen popüler filtrelerle fotoğraflarınızı bir adım öteye götürün. Mozaik, çiçeklenme, berraklık ve çekicilik gibi birçok yeni eklenen efektle seçim yapmakta zorlanacaksınız.

'Element' özelliği ile yeni ve heyecan verici fikirleri deneyin. Pixlr Express kullanıcıları tarafından popüler olan kaplamaları, kenarlıkları ve şekilleri veya simgeleri ve bu çevrimiçi fotoğraf düzenleyiciyle başyapıtlar oluşturmak için diğer yeni eklemeleri bulacaksınız.

Gözlerinizi zorlamadan, gece gündüz Pixlr X'te tam rahatlıkla çalışın. Tek yapmanız gereken ışıktan karanlık moda geçmek mi, yoksa daha iyisi mi? Çalışmayı tercih ettiğiniz moda geçin ya da istediğiniz zaman mod değiştirin - seçim sizin!

 

 

Gizle
%100 Beğeni