SoundCloud

SoundCloud, müzisyenlerin şarkılarını yükleyip içeriklerini paylaşmaları ve izleyicilerin yeni sanatçılar ve müzik keşfetmeleri için bir web sitesidir. SoundCloud'daki müzisyenler müziklerini yükleyebilir ve sitedeki milyonlarca dinleyiciyle paylaşabilir.

Detaylar

SoundCloud, Web 2.0 üzerinden müzik ve ses dosyalarını ücretsiz olarak dinlemeye, indirmeye ya da yüklemeye izin veren Berlin merkezli çevrimiçi web uygulamasıdır. Mayıs 2010'da kullanıcı sayısının bir milyonu geçtiği açıklanmıştır.

SoundCloud, dinleyiciler ve müzisyenler için mükemmeldir. Dinleyiciler için, SoundCloud, sanatçıya bağlı olarak kullanıcıların dinleyebileceği veya hatta ücretsiz olarak indirebileceği çeşitli şarkı bolluğuna sahiptir. Dinleyiciler, hiç duymadıkları yeni sanatçıları keşfedebilir ve SoundCloud sayfalarındaki beğeniler ve yorumlar ile onları destekleyebilirler. Dinleyiciler, bir SoundCloud hesabına ücretsiz olarak kaydolabilir ve web, mobil, iOS, Andriod, Sonos, Chromecast ve Xbox One'da kullanabilir. SoundCloud ile her yerde en sevdiğiniz parçaları dinleyin

SoundCloud, içerik oluşturucuların şarkılarına gelen trafiği izlemelerini ve dinleyicileri ile beğeniler ve yorumlar yoluyla iletişimde kalmalarını kolaylaştırır. SoundCloud, müzik içeriği yapımcıları ve dinleyicileri için eğlenceli ve etkileşimli bir web sitesidir.

Gizle
Oy kullanılmamış!