TunnelBear

Web'e gizli ve anonim olarak göz atmak için gerçekten basit bir VPN. Mac, PC, iOS, Android ve Chrome uygulamaları ile dünyadaki web sitelerinin engelini kaldırın.

Detaylar

Web'e göz atmanın daha güvenli bir yolu

TunnelBear, çevrimiçi etkinliğinizi herhangi bir ağda gizli tutmak için internet bağlantınızı şifreler.

TunnelBear, İnternet bağlantınızı ABD ve İngiltere sunucusu üzerinden "tünellemenizi" sağlayan, Windows ve Mac için yeni bir uygulamadır. HPN ve Pandora gibi ABD ve İngiltere sınırlı web sitelerine erişmenizi sağlayan VPN ile aynı şekilde çalışır. İnternet bağlantınız şifreli ve tünellenmiş olduğundan, engellenen web sitesini kolayca ve zahmetsizce atlamak için TunnelBear'ı kullanmak da mümkündür.

Özellikler

Basit
Açık / kapalı basitlik bağlantınızı görselleştirmek için yakışıklı bir harita ile eşleştirildi. Çok düşünceli tasarlanmış bir uygulama, bir ayı kullanabilirsiniz.

VigilantBear
Wi-Fi bağlantınızı kaybederseniz endişelenmeyin, TunnelBear arkanızda. Her şey güvenli bir şekilde yeniden bağlanana kadar tüm güvenli olmayan trafiği engeller.

Güçlü Şifreleme
TunnelBear, varsayılan olarak güçlü AES 256 bit şifreleme kullanır. Zayıf şifreleme bir seçenek bile değildir.

GhostBear
VPN'niz bazı ülkelerde engellenmiş mi? GhostBear ile VPN ile şifrelenmiş verilerinizi devletler, işletmeler ve ISS'ler için daha az tespit edebilirsiniz.

Güvenilir Ağlar
TunnelBear'ınızın, güvendiğiniz ağlar listesine göre rahatça bağlanmasını veya bağlantıyı kesmesini sağlayın.

Gizle
Oy kullanılmamış!