ZPN

10GB ücretsiz VPN. Herkes için güvenilir, hızlı ve ücretsiz VPN.

Detaylar

ZPN güçlü VPN ile IP adresinizi gizleyin ve ziyaret ettiğiniz sayfalar arasında bir engel oluşturun. Konumunuz ve izleyicilerden gizlenen bilgiler. ZPN free, çevrimiçi varlığınızın internet servis sağlayıcınız, şirketiniz, okulunuz veya hükümetiniz tarafından yakalanamayacağından ve izlenemeyeceğinden emin olmanızı sağlar.

Bağlantınızı Şifreler

ZPN vpn servisi, AES-256 şifrelemesi sayesinde, kredi kartları, çevrimiçi hesap bilgileri, şifreler ve kullanıcı adları, çevrimiçi bankacılık bilgileri ve diğer hassas veriler gibi çevrimiçi bilgilerinizi korur.

Her Yerde Güvenli İnternet

Genel ağları kullandığınızda, herkesin kolayca erişebileceği Wi-Fi Hotspots gibi, script çocukları, bilgisayar korsanları kimliğiniz de dahil olmak üzere cihazınızda depolanan hassas özel bilgilerinizi çalabilir. ZPN'i kullanarak, kullandığınız ortak ağ bağlantıları korunur ve şifrelenerek tüm kişisel bilgilerinizi gizli ve korunur.

Sanal Güvenlik Duvarı sağlar

Özel bilgisayarlara yapılan saldırılar doğrudan IP adresine yönlendirilir. Ancak bir VPN kullandığınızda, sanal bir güvenlik duvarı görevi görür, çünkü gerçek IP adresiniz kullanmayı seçtiğiniz sunucularımızın IP adreslerinin arkasına gizlenir. En İyi Ücretsiz VPN Hizmeti, ZPN IP adresinizi gizler ve bağlantınızı şifreleyerek size vekil sunuculardan daha iyi bir anonimlik verir.

Anonimliğinizi Korur

İnternete bağlandığınızda, ZPN kullanıyorsanız, verileriniz güven altına alınacak ve şifrelenecek, tüm kişisel bilgilerinizi gizli tutmak sizi anonim hale getirecektir. En iyi VPN ZPN IP adresinizi gizler ve çevrimiçi varlığınızın ISS'niz, şirketiniz, okulunuz ya da hükümetiniz tarafından yakalanamayacağından, izlenemeyeceğinden ve kaydedilememesini sağlar.

Baypas Sansürü

Engellenmemiş Oyunlar, Facebook, Twitter, Hulu, Netflix, Youtube, ITV Oynatıcı, BBC, Skype, Pandora, Snapchat ve okulunuzda, işyerinizde / iş yerinizde ve hatta ülkenizde yasak olabilecek diğer web siteleri ve uygulamalar. Ayrıca, Android, Windows ve IOS cihazınızda Snapchat, Facebook Messenger, WhatsApp, Viber, Çizgi, Tango, Skype, KakaoTalk, WeChat, Mypeople, Tinder gibi uygulamaların engelini kaldırabilirsiniz.

L2TP / IPSEC, OpenVPN, AntiDPI

En İyi Ücretsiz VPN ZPN tüm ana VPN protokollerini destekler: L2TP, tüm sunuculardaki OpenVPN protokolleri ve verilerinizi yetkisiz erişimlere karşı koruyacak olan gelişmiş şifreleme ve kimlik doğrulama protokollerini kullanarak en üst düzeyde güvenlik sağlar. Android ve Windows'ta vpn uygulamaları, SSL VPN ve AntiDPI protokollerini de destekler.

Sunucu Konumları
Tüm dünyada bulunan toplam 926 VPN sunucumuz var . Kullanıcılarımız bu sunuculara herhangi bir kısıtlama olmadan erişebilir. 
Tercihlerinize veya bulunduğunuz yere göre, istediğiniz zaman, konumunuzu değiştirebilirsiniz. Mevcut tüm yerler size en iyi hız, anonimlik ve her yere erişim sağlar. BBC iplayer, Netflix gibi ülke tarafından kısıtlanan hizmetler için farklı konumlar da kullanabilirsiniz.

Avustralya, İngiltere, Avusturya, Brezilya, Bulgaristan, Kanada, Çek Cumhuriyeti, Amerika Birleşik Devletleri Dallas, Amerika Birleşik Devletleri New York, Amerika Birleşik Devletleri Miami, Amerika Birleşik Devletleri Seattle, Amerika Birleşik Devletleri Los Angeles, Amerika Birleşik Devletleri New Jersey, Hindistan, İtalya, Birleşik Krallık, Rusya ,Hollanda, Almanya, Fransa, Ukrayna, Polonya, İspanya, Romanya, Norveç, Letonya, İsveç, İsviçre, Danimarka, Belçika, Lüksemburg, Litvanya, İrlanda, Macaristan, Singapur, Orta Doğu Özel,Japonya, Hong Kong, Malezya, Vietnam, Güney Afrika, Güney Kore

ZPN günlük web kullanımı için Güvenli VPN ağı oluşturur. İnternete girmeden önce, tüm çevrimiçi verilerinizi (e-postalar, anında mesajlaşma, dosya transferleri, çevrimiçi bankacılık ve tüm çevrimiçi tarama işlemlerinizi) koruyacak ve etkinliğinizi şifrelenmiş bir tünelden geçirecek olan VPN bağlantınızı kurmalısınız. ISS'niz, hükümetler, okul veya işyeriniz dahil olmak üzere herhangi bir 3. taraf artık trafiğinizde görünürlükte olmayacaktır. İnterneti kullanırken güvenli bir ağ için bir VPN kullanmanızı, interneti kullanırken hiçbir risk almamanızı öneririz.

Gizle
Oy kullanılmamış!